Kontakt oss

Om oss

Line Akselvoll

Line Akselvoll

Daglig Leder

+47 962 20 513
line@nordvest.no
Emil Sporsheim

Emil Sporsheim

Leder NDT

+47 986 83 049
emil@nordvest.no
Arne Akselvoll

Arne Akselvoll

Leder Sertifisering

+47 922 64 201
arne@nordvest.no
Max Misund

Max Erik Misund

QA/NDT N3

+47 901 35 953
max@nordvest.no
Johanne

Johanne Løken Heggdal

Økonomisjef

+47 934 32 739
johanne@nordvest.no
Per Steinar Orvik

Per Steinar Orvik

Sveisekoordinator

+47 922 64 874
per@nordvest.no
Jan Ove Langholm

Jan Ove Langholm

NDT / Sveiseinspektør

+47 452 33 699
janove@nordvest.no
Marius Sporsheim

Marius Sporsheim

NDT Inspektør

+47 907 96 816
marius@nordvest.no
Jan Erik Bjerkan

Jan Erik Bjerkan

Eksaminator Nordmøre

+47 959 45 985
janerik@nordvest.no

Geir Ræstadholm

NDT / Sveiseinspektør

+47 901 29 686
geir@nordvest.no

Joar Sindre Sørlie

NDT Inspektør

+47 414 93 661
joar@nordvest.no

Elias Raknes

NDT Lærling

+47 466 12 331
elias@nordvest.no

Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

Som de aller fleste nettsteder bruker vi informasjonskapsler (cookies) for at du skal få en optimal brukeropplevelse. Vi kommer ikke til å lagre eller behandle opplysninger med mindre du gir samtykke til dette. Unntaket er nødvendige informasjonskapsler som sørger for grunnleggende funksjoner på nettsiden.

Vær oppmerksom på at blokkering av enkelte informasjons-kapsler kan påvirke hvilket innhold du ser på siden. Du kan lese mer om bruk av informasjonskapsler i vår personvernerklæring.

Under kan du se hvilke informasjonskapsler (cookies) vi bruker og hvordan du administrerer dem:

Nødvendige cookies

Sikrer grunnleggende funksjoner, nettstedet vil ikke kunne fungere optimalt uten slike informasjonskapsler. Disse er derfor vurdert som nødvendige og lagres automatisk uten foregående samtykke.

Skal du benytte skjema på våre nettsider? Øvrige funksjoner på siden påvirkes ikke dersom du lar være å samtykke, men vil kunne gi mindre funksjonalitet ved utfylling og lagring av skjema. Informasjonen blir slettet fra nettleseren etter 90 dager.

Disse informasjonskapslene gir oss innsikt og forståelse av hvordan nettsiden vår brukes av besøkende. Vi bruker analyseverktøyet Google Analytics som blant annet kan fortelle oss hvor lenge en bruker oppholder seg på siden eller hvilken side man kommer fra. Informasjonen vi henter er anonymisert.

Ved å huke av for denne tillater du bruk av tredjeparts-informasjonskapsler, som gjør at vi kan tilpasse innhold basert på det som engasjerer deg mest. Disse hjelper oss å vise skreddersydd innhold som er relevant og engasjerende for deg, for eksempel i form av annonser eller reklamebanner.

Tredjepartsinformasjonskapsler settes av et annet nettsted enn det du besøker, for eksempel Facebook.